Terug
Terug

Jongerenwerkers

Jongerenwerkster

Cherinne Beaart

CBeaart@dynamo-amsterdam.nl

06 30621254

Informatie & Advies

Sheila Keijer

SKeijer@dynamo-amsterdam.nl

06-26635249

Jongerenwerker

Graciano Loswijk

gloswijk@dynamo-amsterdam.nl

020-4628410

06-266 35 296

Schuldhulpverlener

Naomi Beek

nbeek@dynamo-amsterdam.nl

0204620300

0647947819

Medewerker Club Info

Hajar El Idrissi

helidrissi@dynamo-amsterdam.nl

06-57437095

Ambulant Jongerenwerker

Roy Lodik

RLodik@dynamo-amsterdam.nl

06-45136326

Jongerenwerker

Bilal El Mhassani

BMhassani@dynamo-amsterdam.nl

06-26635213

Jongerenwerkster

Guldemet Arisoy

GArisoy@dynamo-amsterdam.nl

06-51313862

Jongerenwerker

Maarten de Jong

Mjong@dynamo-amsterdam.nl

06 17 59 15 62

Jongerenwerker

Ashok Egtberts

AEgtberts@dynamo-amsterdam.nl

06-49374065

Tiener en Meidenwerk

Naima Azzouzi

NAzzouzi@dynamo-amsterdam.nl

06-26633556

Jeugd&Jongerenwerker

Abdoul Ouardani

AOuardani@dynamo-amsterdam.nl

06-17591518

Ambulant Jongerenwerker

Hicham Oulad Said

HAouladSaid@dynamo-amsterdam.nl

06 -49356331

Ambulant Jongerenwerker

Hamid Ait R’kia

ARkia@dynamo-amsterdam.nl

06-44390194

Jongerenwerkster

Sophie Al

SAl@dynamo-amsterdam.nl

06-26633551

Jongerenwerkster

Simone ‘O Niel

SONiel@dynamo-amsterdam.nl

06-17591519

Ambulant Jongerenwerker

Mohammed Ouatou

MOuatou@dynamo-amsterdam.nl

06-34659319

Jongerenwerkster

Maryam Merabet

MMerabet@dynamo-amsterdam.nl

06-49356329

Ambulant Jongerenwerker

Hicham Benali

HBenali@dynamo-amsterdam.nl

06-17591517

Word Lid

Je schrijft je bij ons in en ontvangt helemaal gratis een Membercard. Als member kun je aan bijna al onze activiteiten en programma’s in Amsterdam Oost meedoen.

Aanmelden

Heb je een vraag over Dynamo Jongeren ? Stel 'm hier!

Vraag stellen